З метою вивчення думки мешканців Володимир-Волинської міської територіальної громади триває громадське обговорення щодо перейменування вулиць міста та сільських населених пунктів.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Нагадуємо, що протягом двох місяців спеціально створена робоча група провела ряд консультацій з науковцями, істориками, краєзнавцями та зібрала письмові звернення жителів вулиць, які підлягають перейменуванню. У результаті було сформовано список вулиць із пропозиціями нових назв, серед яких – історичні назви вулиць, а також прізвища відомих жителів, які мешкали у Володимирі у різні часи, видатні українські постаті, а також військові з’єднання, що дислокуються у нашому місті, а нині боронять країну у бою.

Зі списком вулиць та варіантами нових назв можна ознайомитись за посиланням https://volodymyrrada.gov.ua/perejmenuvannya-vulycz/

До кожної вулиці із напрацьованими варіантами нових назв жителі можуть висловлювати власні пропозиції. Прийматимуться пропозиції (зауваження) громадськості письмово через ЦНАП, або на електронну пошту vol.arch@ukr.net до 10 серпня 2022 року відповідальною особою – начальником відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету міської ради Тарасом Кибою (вул. Устилузька, 17, 2 поверх, телефон для довідок. 3-49-54).

Наголошуємо, що анонімні пропозиції та зауваження не приймаються!

Окрім цього, опитування думки громадськості відбувається і в онлайні шляхом заповнення Google форми за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTl_-XQcPqKFfpGI7DRn54u-t6XtYZap-x3P1RdD9yKgYFGA/viewform

Громадське обговорення зібраних пропозицій та їх оприлюднення (на офіційному сайті міської ради в тому числі) відбудеться 9 вересня 2022 року в приміщенні ЦНАПу по вул. Устилузькій, 17 (2 поверх).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут