Працівники комунального підприємства «Володимиртепло» проводять заміну ділянки теплової мережі біля будинків на вулиці Ковельській, 100, 108. Про це повідомляють на сторінці підприємства.

Замінюють80 метрів погонних трубопроводів системи опалення найбільшої котельні міста, що знаходиться на вул. Старицького, 12К, які експлуатувалися майже 40 років і не пройшли гідравлічне випробування.

Ця робота ведеться відповідно до усіх норм і стандартів.

“Ми замінюємо старі труби на нові попередньоізольовані, щоб і надалі забезпечувати безперебійне постачання теплоносія до будинків споживачів, мінімізуючи тепловтрати”, – йдеться у дописі.

Слід зазначити, що заміна зношених труб на попередньоізольовані відповідає сучасним вимогам щодо безперебійної роботи та теплоізоляційних властивостей. Такі мережі мають термін експлуатації в межах 25 років.

“Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо місцевих жителів вищевказаних будинків дотримуватися правил безпеки!

У свою чергу хочемо подякувати міському голові Ігорю Пальонці, його заступникам і депутатському корпусу Володимирської міської ради за постійну підтримку нашого підприємства, адже нас всіх чекає непростий опалювальний період.

Ми ж докладаємо максимум зусиль, щоб у холодну пору року в оселях наших споживачів було тепло і затишно”, – зазначають комунальники.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут