28 липня в рамках святкування Дня міста у Володимирі подарунками та весільними короваями привітали подружжя, які відзначили 50-річний та 60-річний ювілей спільного життя. Привітати ювілярів на дому завітав секретар міської ради Іван Юхимюк та головний спеціаліст відділу молодіжної політики та спорту Наталія Ярошук.

Про це повідомили на сайті Володимирської міськради.

Цьогоріч у Володимирі привітали 6 “золотих” подружніх пар: Миколу та Тетяну Оніщуків, Георгія та Любов Сидоруків, Василя та Надію Іваняків, Петра та Марію Путило, Ярослава та Галину Абрамюків, Миколу та Галину Случиків.

Подружні пари розповідали про своє знайомство, день весілля і  спільне життя. За пів століття вони пережили радісні  й сумні хвилини, підтримували одне одного у важкі часи, виховали дітей, а зараз тішаться онуками та правнуками.

Під час привітань присутні смакували весільний коровай, а пари ділились секретами міцного шлюбу, які виявились зовсім не дивиною – це любов та терпіння.  Подружжям лунали щирі побажання щастя на довгі роки.

Серед ювілярів і  подружня пара Ярослава Абрамюка з дружиною Галиною, які відзначають 50-річний ювілей подружнього життя. З ніжністю згадують першу зустріч та миті побачень, коли ще молодим викладачем Ярослав Іванович викладав танці для  Галини Олександрівни.

Нагадаємо, що у Володимирі вже 12 рік поспіль вітають і вшановують тих, кого кохання тримає разом понад півстоліття. Організатори вкотре дякують Володимир-Волинському хлібозаводу за смачний весільний коровай.

   

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут