27 липня міський голова Ігор Пальонка разом із депутатами Володимирської міської ради здійснили робочий візит до КП «Володимир-Волинське ТМО. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Спершу усі присутні відвідали підвальне приміщення (укриття) з облаштованими палатами для пацієнтів, реанімаційні та операційні зали, оглянули запаси медикаментів та виробів медичного призначення, які необхідні для лікування пацієнтів. Керівниця КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук наголосила, що укриття облаштоване таким чином на випадок надзвичайних станів, а запасів медикаментів вистачатиме на три місяці.

Згодом присутні мали можливість відвідати новий операційний блок, що розміщений на п’ятому поверсі основного корпусу лікарні та у якому найближчими днями уже почнуть проводити оперативні втручання. Завдяки співпраці адміністрації лікарні з міською владою операційний блок вдалося облаштувати відповідно до новітніх стандартів. Тут передбачені передопераційні кімнати, кімнати зберігання хірургічного та анестезіологічного обладнання, мийні та стерилізаційні.

Як розповіла керівниця ТМО для роботи хірургів придбані нові сучасні рентгенопроникні столи, безтіньові операційні лампи, рентгенологічна система ЕОП (С-дуга), обладнання для електрохірургії, vac-апарати, наркозні станції, лапароскопічні стійки, дозатори лікувальних речовин, монітори пацієнта та хірургічний інструментарій. Нагадаємо, що в лікарні активно розвивається малоінвазивна хірургія. Тут постійно проводять лапаратомічні, лапароскопічні та ендоскопічні оперативні втручання, запроваджено оперативну офтальмологію та лор-операції.

На завершення міський голова зазначив, що і надалі сприятиме розвитку лікарні. «Аби наша лікарня була конкурентоспроможною в умовах дії нової реформи кластеризації варто облаштувати належним чином приймальне відділення, а також придбати ангіограф з метою подальшого облаштування інтервенційного блоку. Головний лікар уже розпочала роботу в даному напрямку. Звісно, усі ці питання будуть винесені на розгляд депутатів міської ради», підсумував очільник громади.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут