Рішення про визначення (зміну) типів закладів загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської територіальної громади та затвердження їх перспективної мережі прийняли депутати під час чергової сесії.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

В умовах освітньої реформи передбачається, що з 1 вересня 2027 року у місті з’явиться профільний (академічний) ліцей. Як повідомила начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун, аби забезпечити максимально комфортні та якісні умови для дітей нашої громади для вибору закладу на базі якого створять профільний ліцей, була створена спеціальна робоча група, до складу якої увійшли керівники закладів освіти місцевого та обласного підпорядкування, працівники органів самоврядування та депутати міської ради. Заклад обирався згідно з визначеними критеріями, тож робоча група прийняла рішення про створення профільного ліцею саме на базі гімназії. Цей навчальний заклад демонструє найвищий рівень опанування учнями академічних дисциплін і уже має досвід навчання за профільним спрямуванням.

Під час обговорення даного питання депутат Микола Юнак висловив думку, що таке рішення може бути дещо поспішним і принести незручності як учням, так і їх батькам. Натомість голова освітянської комісії Костянтин Зінкевич висловися за створення такого ліцею саме на базі гімназії. Очільниця управління з гуманітарних питань Оксана Бігун наголосила, що у зв’язку із реорганізацією навчального закладу молодші та п’яті класи гімназії ім. О. Цинкаловського будуть переводити до інших шкіл вже у наступному, 2023 році, а цьогоріч гімназія востаннє набиратиме першокласників.

Позицію підтримати таке рішення висловив і депутат міської ради Микола Савельєв, зауваживши, що робоча група працювала точно та прискіпливо, вивчивши усі “за” і “проти”. В результаті рішення було підтримане більшістю голосів депутатів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут