Рішення «Про припинення внаслідок реорганізації спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Володимирліфт» шляхом приєднання до комунального підприємства «Управляюча житлова компанія» затвердили депутати на черговій сесії міської ради.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Як поінформував начальник управління інфраструктури Ігор Возний СРБП «Володимирліфт» є фінансово неспроможним. На сьогодні тариф на технічне обслуговування ліфтів є планово – збитковим, дебіторська заборгованість не перекриває кредиторську, що призводить до заборгованості з виплати заробітної плати, податків та енергоносіїв. Підняття тарифів до економічно-обґрунтованих призведе до того, що підприємство стане не конкурентоспроможним.

Нагадаємо, що на виконання розпорядження міського голови у міській раді працювала робоча група, яка детально вивчала стан справ на підприємстві за останніх два роки. Аби зберегти комунальне підприємство з його колективом, але оптимізувати його витрати і забезпечити конкурентоспроможність на ринку специфічних послуг було рекомендовано реорганізувати його, шляхом приєднання до КП “Управляюча житлова компанія”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут