В Україні попри війну будуть відзначати усі важливі дати для держави, у тому числі День Незалежності. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з президентом Гватемали Алехандро Джамматтеі Файі у Києві, передає УНН.

«Незважаючи ні нащо, на те, що є війна, ми точно будемо відзначати всі важливі дати для нашої держави. Так, через безпекові умови не завжди гучно можемо собі дозволити, бо гроші сьогодні всі йдуть на фронт, але тим не менше ці дати будуть обов’язково в нашому календарі, в нашій памяті», – сказав Зеленський.

Він наголосив, що це обов’язково повинні робити, тому що Україні потрібно закінчувати російський наратив хто від кого почав своє існування.

«День Державності, День Київської Русі, День хрещення Київської Русі – це наша велика історія, нашого великого народу…24 число, поки що я не готовий говорити про формат 24 числа, тому що ми з вами зараз в публічному просторі, точно не хочеться попереджати наших агресивних сусідів щодо того, що буде відбуватися, а відбуватися буде», – зазначив Зеленський.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут