Реєструвати внутрішньо переміщених осіб та обслуговувати мешканців у нашій громаді стало ще зручніше завдяки новим картридерам для ID-карток. Такі пристрої ЦНАПу Володимирської міської ради 25 липня передали регіональні координатори Програми EGAP.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Нагадаємо, що з 2016 року українці отримують паспорти нового зразку – ID-паспорти з безконтактним електронним носієм. Новий ID паспорт є набагато зручнішим у використанні, ніж його попередній паперовий аналог. ID паспорт нового зразка має зручний розмір – 54х85,6 міліметрів і відтепер його не так легко зіпсувати, бо він вже не боїться вологи, оскільки виконаний з високоякісного пластику у вигляді пластикової ID-картки.

За інформацією начальниці управління “ЦНАП” Алли Троць такі пристрої слугуватимуть не лише у Володимирському ЦНАПі, а й в його філіях Зарічанського та Ласківського старостинських округів. Так, представниками Програми EGAP було передано 8 пристроїв, якими обладнали робочі місця команди ЦНАПу. Відтак, можна оперативно отримати достовірну інформацію про громадян, оцифрований підпис власника документа, місце реєстрації власника ID-карти, сімейний стан. Попередньо програмою було передано мобільну валізу, у котрій також був пристрій для зчитування ID-карток.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут