Дійсні показники необхідні для формування нарахувань за централізоване водопостачання/водовідведення, яке дозволяє сплачувати абонентам лише за фактично спожиту воду. Про це повідомляють на сайті міської ради.

У разі не переданого показника, УВКГ проводить нарахування розраховане відповідно попередніх періодів. Таке нарахування не відповідає фактично спожитому у поточному місяці, тому небаланс лягає на плечі споживачів, житло яких не обладнане лічильником.

Сьогодні підприємство має сучасне програмне забезпечення, яке забезпечує споживача можливістю цілодобового доступу до онлайн кабінету, у якому є можливість переглянути поточне нарахування та споживання попередніх періодів; передати показник на холодну та гарячу воду, а також здійснити оплату без комісії за послуги УВКГ.

Для цього потрібно зайти за посиланням:

telegram: https://t.me/uvkgvv_bot.

Також зареєструвавшись в особистому кабінеті https://ok.uvkgvv.com.ua/home, ви можете здійснити оплату послуг без комісії.

Дані для реєстрації можна знайти у рахунках або зателефонувавши до абонентського відділу водоканалу контролери: 0639608803; 0968833708; (03342) 2-76-26; 2-71-27.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут