Чому лікарі радять не захоплюватися вживанням пінного напою, особливо тих видів пива, які містять добавки, що роблять солодким його смак.

Пиво здатне зістарити організм раніше – про це розповіла в інтерв’ю закордонний лікар-дієтолог Роксана Ехсані.

“Пиво не забезпечує ваш організм необхідними поживними речовинами, при цьому воно фактично зневоднює вас”, – зауважила дієтолог.

Ехсані уточнила, що пиття пива «витягує» воду з тіла, спонукаючи частіше відвідувати туалет. Від втрати вологи сильно страждає шкіра: вона сохне, стає схильною до утворення заломів, зморшок, а також пігментації, куперозу, почервоніння. Все це не тільки погіршує зовнішній вигляд, а й старить завчасно.

«Крім негативного впливу на шкіру звичка пити пиво також може вплинути на загальний стан організму та когнітивне здоров’я», – доповнила експерт.

Ехсані зауважила, що пиво, маючи досить низький градус, є алкогольним напоєм. Регулярний прийом алкоголю специфічним чином впливає на судини, сприяє підвищенню артеріального тиску, погіршує пам’ять та розумові функції.

Крім того, алкогольні напої можуть порушувати якість сну, що також призводить до передчасного старіння.

«Спиртне може швидко змусити вас заснути, але при цьому знижує якість швидкого сну. Відсутність якісного сну теж не допомагає почуватися чи виглядати краще».

Особливо шкідливим лікар вважає пиво, в яке виробники додають компоненти, що його підсолоджують. У цьому випадку напій перетворюється на «цукрову бомбу», якої організм зовсім не потребує.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут