Fundacja Ukraina оголосила про збір заявок на отримання безкоштовних ноутбуків для учнів шкіл з України, які тимчасово проживають в Польщі.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на Фейсбук-сторінку фонду, проєкт під назвою “Ноутбук для українського учня” діє для тих українців, хто тимчасово проживає з дітьми шкільного віку у Нижній Сілезії.

Щоб подати заявку на участь та безкоштовно отримати ноутбук для навчання, необхiдно заповнити анкету: https://forms.gle/LHwsndwX9u3uAxSY9 .

Анкета буде відкрита з 18 по 24 липня. Результати відбору організатори оголосять 1 серпня. Вручення ноутбуків відбудеться 5-6.08.2022 у CUKR – Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju в місті Вроцлав.

Хто може отримати ноутбук?

Діти шкільного віку, родини яких:

1) перетнули кордон після 24 лютого 2022 року;

2) не мають джерела доходу на момент подачі заявки;

3) тимчасово проживають в Нижній Сілезії;

4) бажають продовжити навчання онлайн по українській програмі та потребують технічних засобів для навчання.

Пріоритет надається родинам з прифронтових, звільнених та окупованих територій, що найбільше постраждали від військових дій, а також родинам у складних життєвих обставинах.

Увага! Заповнення анкети не гарантує отримання ноутбуку! Після завершення прийому заявок на допомогу будуть обрані 150 родин, які найбільш відповідають критеріям проєкту, прописаним в анкеті

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут