14 липня на майданчику ЗОШ №5 працівники МЦФЗН “Спорт для всіх” провели змагання для всіх охочих дітей віком від 8 до 12 років. Мета таких змагань, які проходять у місті упродовж канікул, –  залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, розвиток фізичних якостей, формування морально-вольових рис характеру, організація змістовного дозвілля дітей в канікулярний період. 

Про це повідомили на сайті Володимирської міської ради.

Як повідомляють організатори заходу, раніше був проведений завершальний етап змагань “Спорт для всіх – у кожному дворі”, але неможливо відмовити діткам, які хочуть позмагатися в спортивних естафетах, гарно провести час, які чекають і навіть вже впізнають на вулиці педагогів. Цей захід відвідала рекордна кількість дітей – близько трьох десятків. Учасники були поділені на дві команди “Кобра” та “Тік – Так”.

Змагання пройшло у теплій та дружній атмосфері. У всіх учасників спостерігався спортивний азарт, адже кожен хотів вибороти перемогу для своєї команди. Вболівати за юних спортсменів прийшли їхні батьки та вчителі.
Учасники змагань були нагороджені грамотами управління з гуманітарних питань, а також спортивним інвентарем від Міжнародної організації ЮНІСЕФ. Фінал змагань “Спорт для всіх – у кожному дворі” відбудеться у День міста 31 липня о 11:30 на стадіоні “Олімп”.
    

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут