Комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» продовжує активну роботу для погашення боргів абонентів за спожиті послуги теплопостачання та гарячого водопостачання.
Саме тому підприємство оприлюднює оновлені списки абонентських адрес із сумами боргів, які накопичили споживачі тепла та гарячої води (списки станом на 12.07.2022).
Теплоенерго інформує, що справи боржників, які не звертаються на підприємство, щоб вирішити питання з заборгованістю, передаються до суду. За рішенням суду на боржника накладають санкції:
• до 24 лютого (дата запровадження військового стану в Україні):
1.судові послуги в сумі від 248,10 до 2481,00 грн;
2.штрафні санкції річних3% від суми заборгованості;
3.суми інфляційних втрат від 1% до 10% від суми заборгованості.
4. виконавчій збір 10% від суми заборгованості.
після 24 лютого :
1.судові послуги в сумі від 248,10 до 2481,00 грн;
2. виконавчій збір 10% від суми заборгованості.
Окрім додаткових витрат, боржників можуть позбавити виплат субсидій, може накладається заборона виїзду за кордон та блокуються банківські картки.
“КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» ставиться з розумінням до того, що борги за комунальні послуги можуть виникати через низку об’єктивних причин, які тимчасово не дають змоги своєчасно погасити заборгованість. Саме тому наше підприємство завжди йде назустріч неплатникам послуг, пропонуючи можливість реструктурувати борг чи сплатити його частинами (оформити розстрочку). Для цього необхідно у короткі терміни звернутися у КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» для вирішення проблеми із заборгованістю за адресою: м. Володимир вул. Сагайдачного, 19.
Окремо висловлюємо щиру вдячність нашим сумлінним споживачам, які попри різні фінансові складнощі, намагаються вчасно сплатити за комунальні послуги у повній мірі та не накопичують боргів.
Нагадуємо, що лише погашення боргів за тепло, дасть змогу комунальному підприємству «Володимир-Волинськтеплоенерго» ефективно та своєчасно провести підготовку до наступного опалювального сезону”, – йдеться у повідомленні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут