13 липня у Володимирській міській раді відбулось чергове засідання організаційного комітету з відзначення Дня міста, на якому був сформований остаточний перелік заходів, що проводитимуться в останні вихідні липня.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Заступник міського голови Андрій Гудим вкотре наголосив, що цього року через війну з росією у місті не планується гучних святкувань. Натомість усі заходи, які відбудуться з нагоди відзначення Дня Володимира матимуть патріотичне забарвлення з благодійною складовою, спрямованою на збір коштів для ЗСУ. Також оргкомітет спланував усі заходи таким чином, аби уникнути масових скупчень людей і щоб в разі тривоги була можливість перейти до укриття.

Під час засідання обговорили технічні моменти організації тих чи інших заходів, узгодили дати та години їхнього проведення. Таким чином відзначення Дня міста розпочнеться 28 липня зі святкового богослужіння біля пам’ятника князю Володимиру. Цього ж дня у книгозбірнях громади, у парку «Слов’янський» та у сквері біля історичного музею будуть експоновані виставки книжок та малюнків. Місцеві фотографи чекатимуть жителів та гостей міста на благодійному фотодні, а «золоті» пари вшанують цьогоріч на дому.

У суботу, 30 липня, відбудеться футбольний турнір на кубок Володимира, екскурсії містом, а також благодійний вечір класичної музики та концерт від дитячої музичної школи. А в неділю володимирчани матимуть змогу відвідати ярмарок виробів ручної роботи, майстер-класи, кілька спортивних заходів, благодійний концерт творчих колективів міста та гостей.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут