Літо і початок осені – сезон найсмачніших кавунів, які багатьма сприймаються як джерела здоров’я. Однак ці фрукти мають серйозні небезпеки для нашого самопочуття.

Діарея та інші проблеми із травленням

Кавун вважається чудовим джерелом води. Він також багатий на харчові волокна. Тим не менш, вживання занадто великої кількості кавуна може викликати серйозні проблеми з травленням, такі як діарея, здуття живота, метеоризм, гази і т. д. та проблеми зі шлунком, пише TheHealthSite.

Підвищення рівня цукру в крові

Ви діабетик? Існує висока ймовірність того, що надмірне вживання кавуна може підвищити рівень цукру в крові. Кавуни – корисні фрукти, але вони також мають високий глікемічний індекс (72), тому мають властивості підвищувати показник глюкози в крові.

Отруєння водою

Водна інтоксикація або надмірна гідратація також є шкідливими для нашого організму. Це стан, коли в тілі накопичується надмірна кількість води, що може призвести до серйозної втрати вмісту натрію.

Запалення печінки

Один з основних органів тіла печінка може постраждати, якщо ви з’їсте занадто багато кавуна. На думку експертів, люди, які регулярно вживають велику кількість алкоголю, ніколи не повинні налягати на кавун, оскільки високий рівень лікопіну може негативно реагувати на алкоголь, що спричиняє серйозне запалення печінки.

Надлишок калію

Кавун є відмінним джерелом калію – життєво важливої ​​поживної речовини, що виконує безліч функцій у підтримці здоров’я організму. Вживання кавуна допомагає людині отримувати багато калію, але його надлишок або гіперкаліємія може призвести до серцево-судинних проблем, таких як небезпечна для життя аритмія і т.д.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут