Теплоенерго у Володимирі відвідала делегація з Литви. Про це повідомляють на сторінці підприємства у Фейсбук.

У вівторок, 12 липня на КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» завітала делегація з литовського міста Расейняй у складі мера муніципалітету Расейняйського району Андрюса Баутроніса, депутата Расейняйської районної міської ради Довіле Лукмінайте, радниці віцеспікера Сейму Литовської Республіки Лаури Градецкене та Гедріуса Радченка. Участь у спілкування також взяли заступник міського голови Андрій Гудим, начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець.

Під час зустрічі директор КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» Сергій Коба презентував гостям найбільшу міську твердопаливну котельню та розповів про впровадження нових технологій, що допомагають значно економити енергоресурси, зокрема й про переобладнання котелень для використання на альтернативних джерелах палива.

Окрім цього литовські гості разом із керівником підприємства обговорили вплив складної ситуації в країні, що склалася через війну з росією, на подальшу роботу підприємства у наступному опалювальному періоді.

Зазначимо, що напередодні зустрічі міський голова Ігор Пальонка та мер муніципалітету Расейняйського району Андрюс Баутроніс підписали з угоду, яка передбачає запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин між містами Володимир та Расейняй: інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом, зокрема й у сфері комунального господарства, участь у програмах обміну і реалізації спільних проєктів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут