У четвер, 7 липня, відбулися збори трудового колективу КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», участь в яких взяли міський голова Ігор Пальонка та його перший заступник, депутат Волинської обласної ради Ярослав Матвійчук.

Директор КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» Сергій Коба розповів про хід роботи на підприємстві у міжопалювальний період та про заплановані заходи і проєкти, які хочуть втілити на підприємстві.

Голова Володимирської громади Ігор Пальонка зауважив, що заходи, які впроваджуються силами теплоенерго вкрай важливі. Зокрема це виведення з експлуатації котелень (у резерв), а також переобладнання котелень на альтернативні види палива. Також голова зазначив, що він і депутатський корпус Володимирської ради всіляко сприятимуть втіленню заходів та проєктів, що впроваджує підприємство, які сприяють суттєвому підвищенню ефективності використання енергоресурсів.

Окрім цього заступник міського голови Ярослав Матвійчук зауважив, що наступний опалювальний сезон буде непростим, адже через війну у підприємства виникне багато серйозних викликів, з якими треба буде впоратися. Тому заходи, які допоможуть заощадити енергоресурси, – вкрай важливі, і є сподівання, що усе вдасться втілити у життя завдяки спільним зусиллям і співпраці.

Одним із основних питань зборів, які були в порядку денному, – це перейменування підприємства, яке необхідне у зв’язку зі зміною назви міста Володимир. Колектив проголосував за пропозицію назви Комунальне підприємство «Володимиртепло» Володимирської міської ради. Згідно із цим рішенням будуть внесені зміни до статуту підприємства.

Також було підтримано ряд питань, що стосуються діяльності підприємства.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут