9 липня Володимир-Волинська громада оплакала іще одного загиблого земляка. Прощання з 50-річним головним сержантом Олегом Поліщуком відбулось у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Про це повідомили на сайті Володимирської міської ради.

Був призваний до лав ЗСУ з першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України. Понад 4 місяці володимирчанин мужньо обороняв рідну землю від ворога, а 4 липня його життя обірвав ракетний удар, який накрив місце, де виконував бойове завдання Олег Поліщук. Попередньо Герой призивався на контрактну службу в лави ЗСУ.

“Вже більше 4 місяців громада, як і вся Україна, у великій жалобі. Сьогодні ми прощаємось з Героєм Олегом, який виконував найбільший подвиг – захищав свою незалежність та свій народ. Він віддав своє життя, аби зберегти нашу неньку Україну для молодих поколінь. Сьогодні я, від імені всієї громади, висловлюю співчуття мамі, дружині, синові та всім рідним і близьким, за ту жертву, яку понесли ви. Наше головне завдання пам’ятати Героя, допомагати родині, адже війна забирає найкращих”, – зазначив міський голова Ігор Пальонка у прощальному слові.

У чоловіка залишилась мати, дружина та 16-річний син. Висловлюємо співчуття рідним та близьким полеглого захисника. Слава Тобі, Герою, і вічная пам’ять!

    

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут