У травні цього року переселенецю з міста Лисичанськ Луганської області, який перебуває на обліку у Ковельському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний, вручили повістку про необхідність прибуття до військкомату для подальшого проходження військової служби під час мобілізації.

Раніше, за результатами медичного огляду, чоловіка визнали придатним. Будучи попередженим про кримінальну відповідальність за ухилення від призову, за відсутності підстав для відстрочки, чоловік в письмовій формі категорично відмовився від відправки у складі команди для проходження військової служби. Відносно чоловіка поліція відкрила кримінальне провадження.

Про це пише Ковель media.

В судовому засіданні обвинувачений провину визнав та розповів, що разом із двома малолітніми дітьми та дружиною, починаючи з 2014 року неодноразово залишався без джерела до існування, за першої можливості працевлаштовувався на мінімальну заробітну плату. Через бойові дії задля збереження життя родини тимчасово переселився у Ковель.

«Під час реєстрації йому був вручений виклик до військомату, він пройшов медичний огляд і прибув у визначену дату для проходження військової служби під час мобілізації. В ході опитування представниками обласного військкомату повідомив, що не може залишити дітей без опіки, тому відмовляється від військової служби. Просив врахувати його життєві обставини і призначити покарання, не пов’язане з позбавленням волі, оскільки на даний час він доглядає за дітьми, а дружина працевлаштувалась швачкою і отримує дохід, за рахунок якого живе сім’я. Обвинувачений розуміє важливість виконання обов’язку військової служби у воєнний час, проте не може залишити сім’ю, яка втратила житло, усе майно і перебуває у скрутних умовах», – йдеться у вироку.

Головуюча у справі суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк ухвалила призначити обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки умовно.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут