Працівники комунального підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» впроваджують ряд заходів з оптимізації та підвищення ефективності системи централізованого теплопостачання міста, що дозволить вивести з експлуатації (у резерв) котельню на вул. Драгоманова, 39-К та приєднати споживачів до тепломереж котелні на вул. Устилузькій, 29-К.

Про це йдеться у повідомлені на офіційній сторінці підприємства.

Наразі розпочалися роботи із капітального ремонту тепломережі котельні, що знаходиться на вул. Устилузькій, 29-К, в районі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського та житлового будинку на вул. Драгоманова, 35.

Ці роботи виконуються за кошти та силами підприємства з метою суттєвого зменшення рівня та підвищення ефективності використання енергоресурсів, та відмови від споживання природного газу.

До того ж, як повідомляють у публікації, це дасть змогу покращити надання послуг із централізованого опалення через застосування нових попередньоізольованих теплопроводів та в майбутньому знизити тариф.

До теплових мереж котельні, що на вул. Устилузькій, 29-К, буде приєднано житлові будинки на вул. Драгоманова, 35, 37, 52 і вул. Олекси Довбуша, 7А, а також музичний корпус Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського, Дитяча художня школа, ЗДО №1 «Дзвіночок», стоматполіклініка та ТзОВ «РІЕЛТІ «ВН».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут