З 24 по 26 червня делегація у складі секретаря Володимирської міської ради Івана Юхимюка, головного спеціаліста відділу міжнародної діяльності та туризму Валерії Корнієнко та депутата Волинської облради Валентина Кошельника відвідала польське місто-партнер Кентшин.

Про це повідомили на сайті Володимирської міської ради.

У межах візиту представники громади Володимира зустрілись з Кентшинським міським головою Ришардом Недзюлкою та його заступником Мацеєм Врубелем. Під час спілкування Іван Юхимюк подякував від імені міського голови та усієї громади за ту вагому допомогу та підтримку у важкий для України час, яку постійно надають польські партнери. Обговорили напрямки подальшої співпраці щодо надання гуманітарної допомоги як ЗСУ та і переселенцям, а також поспілкувались щодо ситуації, яка склалась у громаді Володимира після повномасштабного вторгнення росії.

У Кентшині делегація з Володимира ознайомилась з особливостями функціонування органів місцевого самоврядування, зокрема у житлово-комунальній сфері, туристичній інфраструктурі та із виконанням інвестиційних планів міста. Окрім цього, зустрілись із керівником місцевої спільноти Об’єднання українців у Польщі.

Представники громади принагідно привітали керівництво та жителів Кентшина, яке є партнером Володимира з 2005 року, із днем міста, побажавши йому подальшого розвитку та процвітання.

  

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут