Військові зенітного ракетного полку, де служать хлопці з Нововолинська та Володимира та щодня боронять нашу землю від русні, потребують допомоги – силами небайдужих містян зібрати на станцію з можливістю підзарядки від сонячної енергії, повідомляє “БУГ”.

Для оперативнішого виконання бойових завдань, відновлення зв’язку між підрозділами та можливості підзарядки рацій та коптерів необхідно зібрати 47 000 гривень.

Наші земляки від першого дня російського вторгнення захищають цілісність нашої держави, завдяки їхнім зусиллям ми спимо спокійно та прокидаємось, зустрічаючи новий день. Будь-яка сума переказу наближає українців до бажаної перемоги та мотивує військових до нових звершень.

Збір задля відновлення живлення для підрозділу відкрив військовий капелан ради церков «Скинія» Павло Гаврилюк, який з 2014-го року служить нашим воїнам в зоні ООС, а також збирає волонтерську допомогу для вояків та впродовж років вирушає на Схід.

Як зазначив Павло Гаврилюк, ЗСУ також надзвичайно важлива морально-психологічна підтримка у зоні бойових дій.

Реквізити банківської карти жінки капелана Валентини Гаврилюк:

Картка Приватбанку: 4149 4991 2779 0705
Картка Монобанку: 5375 4141 2174 2794

За зібрані кошти буде закуплено сонячні батареї та станцію підзарядки. Раніше  вдалось зібрати таку ж суму для десантників з Нововолинська, тому це свідчить про небайдужість містян та злагоджену командну роботу задля досягнень бажаного результату. Разом до перемоги.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут