У Володимирі відбулось закриття IV Міжнародного пленеру художників «Колорит», під час якого учасникам вручили подяки та пам’ятні подарунки.

Про це повідомили на сайті Володимирської міськради.

Цьогоріч участь у пленері взяли 20 художників з Володимира, Харкова та Дніпра. Упродовж шести днів митці з різних міст України створювали картини місцин волинської природи. У кожного художника своя техніка виконання: хтось працює маслом, хтось аквареллю чи технікою сухого пензля.

Більшість учасників пленеру знані у нашому місті та далеко за його межами художники: Леся Мартинюк, Надія Яцина, Оксана Білик, Катерина Юрчук, Валентина Залуніна, Зоя Герасимчук, Наталія Сад, Тетяна Токарева-Асмолкова, Валерій Приступа, Людмила Курилич, Дмитро Свірін, Галина Страхорчук, Іван Кечма, Наталія Ковальчук, Олена Салабай, Діана Шимчук, Олександра Місько. Уперше взяли участь у мистецькому заході гості з Харкова Тетяна Іванішина та Анна Гриценко, а також Ангеліна Вівташ з Дніпра.

25 червня у культурно-мистецькому центрі на закритті пленеру відбулась презентація підсумкової виставки всіх робіт.  У важкий для країни час все ж вдалося підтримати багаторічну традицію і мальовничий Володимир вкотре ожив на картинах художників. Учасники зображували цікаві куточки Володимирщини та емоційні ілюстрації війни.

Привітав учасників пленеру начальник відділу культури та мистецтва  Анатолій Сурмик. Він зазначив, що через війну вкраїні цьогоріч пленер є менш масштабним. Керівник побажав митцям творчого натхнення та висловив сподівання на зустріч наступного року у мирній та вільній Україні.

     

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут