23 червня у Володимирській міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на якому розглянули окремі питання, котрі виносяться на чергове засідання виконавчого комітету.

Про це повідомили на сайті міськради.

На засіданні постійної комісії були присутні  її члени – депутати Наталія ВасилецьСергій КобаМикола Савельєв та керівники структурних підрозділів міськвиконкому.  Одноголосно комісія підтримала внесення змін до бюджету громади на 2022 рік, які пов’язані з виділенням коштів на поховання загиблих (померлих) військовослужбовців у бойових діях, а також на придбання спецтехніки для тероборони та оргтехніки для відділу поліції та центру комплектування і соціальної підтримки.

У зв’язку із додатковим виділенням коштів для правоохоронних та військових структур вносяться відповідні зміни й до місцевих програм, зокрема до програми матеріально-технічного забезпечення військових частин, районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки і мобілізації в громаді на 2021-2025 роки. Усі запропоновані зміни члени комісії підтримали одноголосно.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут