21 червня відбулось засідання експертної комісії з призначення стипендії Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», яка опрацювала заявки кандидатів, що були подані упродовж останніх двох місяців.

Про це йдеться на сайті Володимирської міської ради.

На порядок денний засідання було винесено питання два питання – про порядок призначення стипендії Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», розгляд кандидатур, що висунуті на здобуття стипендій та підготовку відповідного проєкту рішення міської ради щодо  призначення та виплату таких стипендій.

Ознайомила присутніх з положенням про призначення стипендії «Майбутнє Володимира» головний спеціаліст відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Олена Диньковська. Відповідно до положення висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради відбувалось з 1 квітня по 1 червня поточного року.

Голова експертної комісії Костянтин Зінкевич повідомив, що на розгляд комісії було винесено 16 подань, серед яких необхідно обрати 10. Стипендії розподіляються у наступних пропорціях: за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності, краєзнавчій роботі – 20% стипендій; за досягнення в галузі спорту – 20% стипендій; за досягнення в галузі культури – 20% стипендій; за досягнення у трудовій та громадській діяльності – 40% стипендій.

Після обговорення було вирішено винести на розгляд депутатів міської ради наступних кандидатів: ЮріяТимошка (викладача по класу духових інструментів дитячої музичної школи), Людмилу Курилич (викладачку дитячої художньої школи), Ірину Дружук (викладачку української мови  педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського), Віталія Кашубського (вчителя англійської та польської мов Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського), Андрія Крамика (тренера спортивного клубу «Атлант»), Олександра Ващука (учасника резервного складу паралімпійської збірної України з біатлону та лижних перегонів), Василя Горбача (вчителя інформатики ЗОШ № 1), Тетяну Табаченко (викладача музичних дисциплін педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського), Тетяну Каляпух (вчительку німецької мови гімназії ім. О. Цинкаловського) та Тетяну Бортнік (асистентку вчителя ЗОШ № 5, членкиню ГО «ПРОСТІР ВВ»).

   

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут