22 червня після кількамісячної ДНК-експертизи назавжди повернувся додому на свою малу Батьківщину Сергій Засадко. Мешканці громади зустріли труну з тілом полеглого Героя навколішки, сформувавши «живий» ланцюг, який пролягав вулицями Луцькою та Зимнівською.

Про це повідомили на сайті Володимирської міської ради.

Останнім гучним гудком залізничного транспорту попрощались з колишнім колегою і працівники Рівненської філії «Львівської залізниці», коли кортеж з вантажем «200» перетинав залізничний переїзд на вулиці Луцькій.

Прощались із загиблим захисником, якому тепер назавжди 37, у селі Зимне, де мешкають його батьки. Підтримати згорьовану дружину та рідню прийшли сотні односельчан, а також друзі і побратими Сергія. Труну з тілом Героя пронесли на руках через усе село до Зимненського монастиря, у храмі якого відбувся чин похорону.

Водій артилерійської батареї був мобілізований до війська у лютому цього року після повномасштабного вторгнення росії на територію України. Не чекаючи повістки, сам вирушив до територіального центру комплектування, адже не міг лишатись осторонь, коли на рідну землю прийшла біда.

Зі зброєю у руках він мужньо обороняв Україну від ворога. Загинув Сергій Засадко 28 квітня в результаті артилерійського обстрілу на Донеччині.  У бійця залишилась дружина та 8-річна донька.

Сумуємо разом із рідними. Вічна пам’ять та слава Герою!

     

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут