16  червня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та депутат Володимирської міської ради Андрій Принда побували на підсумковому занятті та на врученні сертифікатів учасникам тренінгу від благодійної організації «Global Response Management». Дводенний тренінг з надання медичної допомоги пораненим в умовах бойових дій, який проводили фахівці компанії TGA  з Нідерландів, з успіхом пройшли пів сотні бійців батальйону тероборони нашого району.  

Про це повідомили на сайті Володимирської міськради.

Дводенний курс ТССС (Tactical Combat Castalty Care – надання медичної допомоги пораненим в умовах бойових дій) складався з лекційної та практичної частин. Під час відпрацювання сценаріїв в умовах, що були максимально наближені до реальних, бійці евакуювали поранених з поля бою та рятували власні життя від умовних крововтрат.

У межах дводенного тренінгу його учасники опанували базові знання з натовського алгоритму надання допомоги MARCH, що включає такі основні послідовні пункти: зупинка кровотечі з допомогою турнікету – забезпечення прохідності дихальних шляхів – закриття всіх відкритих ран грудної клітки – повний огляд пораненого – попередження гіпотермії.

До складу тренерської команди увійшли професійні інструктори з багаторічним військовим досвідом – Джелле БіджлТім Мюлер та Пім де Пуутер. Упродовж багатьох років вони не лише займаються тренерською роботою, а й брали безпосередню участь в операціях з медичної евакуації в Іраку, Афганістані, Кабулі, Малі та інших країнах, де виникають військові конфлікти.

Профінансувала тренінг для бійців батальйону тероборони міжнародна благодійна організація «Global Response Management», зв’язки з якою підтримує депутат міської ради Андрій Принда. Саме завдяки цій співпраці захисники Володимирщини мали змогу пройти таке корисне навчання.

Під час вручення іменних сертифікатів про проходження тренінгу, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук подякував інструкторам за надані бійцям корисні знання, які в умовах бойових дій можуть врятувати багато життів, а також висловив сподівання, що на цьому співпраця з міжнародною благодійною організацією не завершиться.

Окрім сертифіката, який засвідчує отримані базові знання по невідкладній допомозі пораненим, кожному бійцю вручили індивідуальну аптечку. Завантажили автомобіль тероборони і продуктами харчування, питною водою та засобами гігієни від координаційного центру Володимирської міської ради.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут