15 червня члени виконавчого комітету Володимирської міської ради під головуванням міського голови Ігоря Пальонки зібрались на позачергове засідання, аби прийняти рішення щодо низки важливих питань.

Про це інформують на сайті Володимирської міської ради.

Під час розгляду питання, що стосувалось винесення змін до місцевої програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань, начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи Володимир Атаманчук поінформував членів виконкому щодо того, чим саме викликані дані зміни.

Зокрема він повідомив, що до виконавчого комітету звернулись керівники військових частин щодо виділення у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету коштів на забезпечення ряду потреб, а саме: щодо зміни цільового призначення раніше виділеного з місцевого бюджету мільйона гривень на проведення реконструкції сховищ для техніки, а також щодо капітального ремонту лазні, на що потрібно близько 900 тисяч гривень.

Звернення іще одного командира стосується виділення коштів на капітальний ремонт даху будівлі військової частини у сумі 1,8 мільйона гривень. Командир батальйону тероборони звернувся щодо коштів на придбання оргтехніки, засобів зв’язку та запасних частин для транспортних засобів у сумі 200 тисяч гривень. Звернулось до виконкому і керівництво місцевого прикордонного загону з приводу інженерного облаштування державного кордону.

Загальна сума додаткового фінансування військових формувань з місцевого бюджету у вигляді субвенції державному – 2 мільйони 979 гривень. Дане рішення члени виконавчого комітету підтримали одноголосно.

Іще одне важливе рішення, яке підтримали на позачерговому засіданні виконкому, стосується встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі. Як повідомила начальник відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Наталія Куран, приватні перевізники, які здійснюють перевезення на міських маршрутах загального користування, надали пакет документів з усіма необхідними розрахунками щодо підняття тарифів на проїзд. Після їхньої перевірки встановлено, що економічно обґрунтований тариф на сьогодні становить 10 гривень.

Відтак пропонується встановити тариф на міських маршрутах загального користування за одну поїздку у розмірі 10 гривень, для дітей шкільного віку від 6 до 14 років – 6 гривень. Тариф на проїзд до дачних масивів «Марс» і «Сонячний» становитиме 15 та 17 гривень. Рішення набере чинності з 17 червня і діятиме на період воєнного стану, а також упродовж пів року після його закінчення. Після цього тариф буде переглянуто.

Як зазначили члени виконкому, таке непопулярне рішення – вимушений крок, адже складова пального та паливно-мастильних матеріалів, вартість яких зросла удвічі, складає у тарифі на перевезення 57 відсотків. Міський голова Ігор Пальонка зауважив, що і перевізники, своєю чергою, мають навести лад з маршрутними таксі, котрі повинні працювати без зривів рейсів, відповідно до графіків, які мають бути оновлені та розміщені на зупинках громадського транспорту.

Окрім цього, члени виконкому підтримали зміни до Програми економічного, соціального та культурного  розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади  на 2021-2022 роки, які полягають у доповненні пунктами щодо проведення ремонтних робіт у центрі комплектування та соціальної підтримки та у приміщенні, де буде розташована муніципальна варта.  Також прийняті рішення щодо соціальних грошових допомог та внесення відповідних змін до місцевого бюджету.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут