Більш як п’ятдесят учителів 1-4-х класів шкіл громади зустрілися 9 червня у Володимирській гімназії ім. Олександра Цинкаловського, щоб пройти корисний і цікавий квест “З Україною в серці” та зрозуміти власні професійні потреби щодо опановування квестовими технологіями в освіті. Допомагали вчителям початкової школи сформувати цілісне уявлення про дану технологію на прикладі практичної участі у квесті команда учителів-організаторів та Володимир-Волинський центр професійного розвитку педагогічних працівників в особі  консультантки Ірини Костюк.

Про це інформують на сайті Володимирської міської ради. 

Сім команд зі шкіл нашої громади пройшли сім різних локацій: вчились організації  навчальної діяльності в умовах квесту, в центрі якого – дослідження, пошук, конструювання, комбінаторика, використання мобільних технологій та онлайн-інструментів для мобільних пристроїв. А переможці – команда НВК № 3, отримали в подарунок подяки ВВЦПРПП, авторську екскурсію вечірнім містом від керівниці ТІЦу Ірини Ковальчук та професійну фотосесію на Князівському троні від викладачки педагогічного фахового коледжу Ольги Гудим.

У результаті учасникам заходу вдалося розширили професійний світогляд на основі компетентнісного підходу, успішно і легко пройшли нелегкий  квестовий маршрут, а головне – отримали неймовірне задоволення від живого спілкування та співтворчості, що укріпило віру педагогів у непереможну Україну.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут