Про урочистості з нагоди завершення навчального року, опалювальний сезон та реорганізацію координаційного центру міський голова Ігор Пальонка розповів представникам місцевих ЗМІ під час традиційного щотижневого брифінгу 14 червня.

Про це інформують на сайті Володимирської міської ради.

– Ігорю Анатолійовичу, розкажіть детальніше про виділення коштів на потреби військових формувань.

– Так, був ряд звернень від представників військових формувань щодо виділення коштів. Тож гроші будуть спрямовані на ремонт даху колишньої казарми (понад мільйон 800 тисяч гривень), встановлення твердопаливного котла та заміну мереж в котельні для облаштування нагріву води в лазні (близько 900 тисяч гривень), облаштування робочих місць та ремонтні роботи у центрі комплектування, а також на потреби прикордонного загону. Усі ці питання будуть винесені на бюджетну комісію та позачергове засідання виконкому.

– Який комплекс заходів запланований з підготовки до опалювального сезону?

– Переводитимемо частину котелень на тверде паливо, серед яких котельні на вул. Драгоманова та на вул. Академіка Глушкова, котельня школи у с.Ласків, також проводиться заміна мереж. Тобто газ частково заміститься твердим паливом, але тариф для мешканців залишиться єдиним.

– Чи працюватимуть влітку пришкільні табори?

– Плануємо роботу пришкільних таборів орієнтовно у трьох школах громади. Звісно, спершу дізнаємось думку батьків. Та все ж вважаю, що ми повинні подбати належним чином про дозвілля дітей під час літніх канікул.

– Традиційно літній період – це період ремонтів та оновлень у школах громади. Чи планується щось подібне цього року?

– В умовах сьогодення робитимемо акцент на укриття. З вересня матимуть можливість працювати лише ті навчальні заклади, в яких належним чином облаштовані захисні споруди.  Тож левова частка коштів буде спрямована на облаштування сховищ, аби забезпечити навчальний процес в очній формі. Також будуть проведені поточні ремонти.

– Як змінилася робота координаційного центру?

– Не секрет, що кількість гуманітарної допомоги значно зменшилась. Звісно, найперше стараємось забезпечити потреби військових, а тоді вже допомогти всім іншим. Хоча і звернень до координаційного центру, у зв’язку з тим, що  нових переселенців прибуває небагато, також поменшало.

– Яким чином відбуватиметься вручення свідоцтв та медалей для випускників? Чи плануються урочистості?

– 16 та 17 червня відбуватиметься вручення свідоцтв про повну та базову загальну середню освіту у школах громади. Медалістів плануємо зібрати разом для урочистого вручення та привітань після того, як отримуємо медалі, адже з їхнім виготовленням наразі є затримка.

– Яка ситуація з пальним у громаді?

– Не можу сказати, що вона є хорошою, але принаймні задовільна. Володимир – одне з міст, де ситуація з пальним є однією з найкращих в області.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут