13 червня міський голова Ігор Пальонка разом із директоркою ТМО Тетяною Ващук та проєктантами здійснив робочий візит на територію колишнього інфекційного відділення ТМО, де з часом планується облаштування реабілітаційного центру для військовослужбовців.

Про це йдеться на сайті Володимирської міськради.

Нещодавно, після поїздки у місце розташування бригади, Ігор Пальонка уже анонсував ідею щодо створення потужного реабілітаційного центру у Володимирі, де має надаватись фізична, ортопедична та психологічна допомога бійцям.

«Система охорони здоров’я, яка сьогодні працює у нашому місті, показує, що вона дає гідну відповідь на ті виклики, що приносить війна. Та ми повинні працювати на перспективу і готуватись до тих негативних наслідків, які все ж будуть після перемоги. Такі реабілітаційні центри вже необхідні країні», – наголосив міський голова.

Доцільність та перспективу створення реабілітаційного центру уже попередньо було обговорено з керівниками депутатських фракцій, які представлені у Володимирській міській раді. Важливою та доречною вбачає появу такого закладу у нашій громаді й керівниця  КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук.

Тож в межах підготовки до реалізації даного проєкту міський голова оглянув територію розташування потенційного об’єкта разом із проєктантами, які мають досвід в облаштуванні таких центрів. В результаті було дане доручення управлінню містобудування та архітектури, а також керівництву ТМО надати усі необхідні вихідні дані фахівцям для проєктування центру. Питання фінансування цього важливого проєкту буде винесене на розгляд чергового засідання виконкому.

   

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут