На Волині завершили посівну. Про це розповів начальник відділу рослинництва обласного управління агропромислового розвитку Олександр Книш, передає Суспільне.

Нині на поля вносять добрива.

Як зазначається, в області загальна площа посівів становить понад 600 тис. га. Цьогоріч під урожай озимими культурами засіяли 175 тис. га, ярими — близько 150 тис. га, технічними — 130 тис. га, картоплею та овочами — 90 тис. га.

«Запаси насіння і палива, які накопичили аграрії у довоєнний період, дали можливість засіяти усі волинські землі», — зазначив Олександр Книш.

Волинський фермер Валентин Бебес зазначив, що цьогорічна посівна була важкою — це пов’язано із погодними умовами та воєнним станом в країні.

«Стали нові виклики, які пов’язано із пальним. Засоби захисту рослин ми купували наперед. З вересня виникли проблеми із цим, адже була порушена логістика. Попри це Україна має бути з хлібом», — зазначив фермер.

Цього року у підприємстві засіяли майже десять тисяч гектарів землі різними культурами. Основні культури — соя, кукурудза і соняшник, є невеликі площі вівса.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут