8 червня Володимир-Волинська громада оплакала іще одного загиблого земляка, якого учора зустріла на колінах. Прощання з 36-річним рядовим Віталієм Романом відбулось у його рідному селі Новосілки.

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Володимир-Волинської громади.

Стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення Віталій Роман був призваний до війська за мобілізацією з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Зі зброєю у руках мужньо обороняв незалежність та територіальну цілісність держави. Загинув 3 червня на Луганщині під час виконання бойового завдання в результаті ворожого обстрілу.

У молодого чоловіка залишились батьки, брат-військовослужбовець та молодша сестра. Попрощатись із загиблим Віталієм Романом прийшло багато односельчан, військові побратими, а також представники міської та районної рад. Поховали Героя на кладовищі у рідному селі.

“На жаль, війна забирає багато життів. Відтак Україна платить дуже високу ціну за незалежність. Щоб зберегти нашу країну, наші сім’ї, родини, майбутнє для наших дітей, гине цвіт нації. Герой України Віталій був людиною з великої літери, він завжди був мудрим, справедливим, виваженим, професійно обороняв Україну, і віддав найцінніше, що подарували йому батьки та Господь Бог – власне життя. Сьогодні наше завдання – пам’ятати про його подвиг, який буде внесений в підручники історії України, і ми будемо передавати з роду в рід пам’ять про наших героїв”, – зазначив міський голова Ігор Пальонка у прощальному слові.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким полеглого захисника. Слава Тобі, Герою, і вічная пам’ять!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут