Члени виконавчого комітету Володимирської міської ради затвердили Порядок надання та використання коштів місцевого бюджету на виконання заходів «Програми розвитку агропромислового комплексу Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022–2026 роки».

Про це інформують на сайті Володимирської міськради.

В рамках Програми допомога надається на умовах співфінансування 50% кошти місцевого бюджету та 50% кошти обласного бюджету.

Отримати дотацію можна за наступними напрямками:

  • дотація власникам ОСГ за утримання 3-х і більше корів (з розрахунку 1000 грн на корову);
  • здешевлення штучного осіменіння маточного поголів’я ВРХ, що утримується в господарствах населення (з розрахунку 300 грн на поголів’я);
  • дотація за утримання в господарствах населення до 2-х річного віку телиць та нетелів, отриманих в результаті штучного осіменіння в розмірі 5000 грн;
  • часткове відшкодування вартості проведення досліджень при випадках отруєння бджіл, до 50% понесених витрат;
  • компенсація витрат, що понесені на посадку плодово-ягідних насаджень при цьому компенсація посадкового матеріалу не може перевищувати 30% його вартості, але не більше ніж 10,0 тис. грн на один га та 20,0 тис. грн одному суб’єкту господарювання на рік.

За консультацією з оформлення пакету документів на отримання дотації просимо звертатись в відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій (кабінет № 10 Володимирської міської ради, м. Володимир, вул. Д.Галицького, 5, тел. 0800333262).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут