“Найціннішим у будь-якій співпраці є результат, який досягається стараннями людей. Так, біда України активізує людей всього світу задля допомоги постраждалим від військових дій росії, тож ми регулярно отримуємо гуманітарну допомогу із закордону, яку доставляємо за потребами, які, на жаль, зараз особливо гострі”, – йдеться у повідомленні на сайті Володимирської міської ради.
Нашій громаді випала нагода співпрацювати з організованими, відповідальними та щедрими благодійниками – Гонсало Велозу, Міхалом Твардовськи, Американською школою у Варшаві, які колегіально доставили в Україну вже п’ять фур з провізією. Окрім побутових речей, таких як засоби гігієни, павербанки, спальні мішки та каремати, ці меценати передають продукти харчування, які дуже необхідні як нашим військовим, зокрема 14 омбр, 39 зрп, 110, 107 батальйонам, так і цивільному населенню, що страждає від активних бойових дій. Значна частина продовольства відразу передається цим категоріям, акцентуючи увагу саме на нагальних потребах та зручності у використанні.
Пластівці, борошно, молоко, олія, снеки, дитяче харчування, енергетики, соки, паштети, цукор та різні крупи направлялися в різні куточки нашої зраненої України. Миколаїв, села та містечка Київської області, Харків, Слов’янськ, Попасна, Авдіївка, Чернігів, Одеса, Ізюм, Маріуполь, Баштанка та інші населені пункти отримали частинку допомоги від наших друзів, зокрема Американської школи у Варшаві. Окрім цього, враховуючи значну кількість внутрішньо переміщених осіб на території громади, координаційним центром було роздано частину продуктів і цій категорії населення.
І ось, знову гуманітарний вантаж, значна частина якого відразу ж направляється нашим князівським воїнам. Кожен українець сьогодні особливо цінує підтримку закордонних друзів, оскільки усі ми відстоюємо людські цінності і свободу. Наша громада щиро вдячна Гонсало Велозу та Міхалу Твардовськи за організацію транспорту, а колективу Американської школи у Варшаві за ті придбані та передані речі, які надзвичайно необхідні та цінні, особливо у місцях бойових дій. Щира подяка за підтримку, розуміння, допомогу та стабільну і надзвичайно плідну співпрацю!
       

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут