Захисники з військової частини, що дислокується у Володимирі, та місцеві активісти зняли відеоролик, щоб долучитися до всеукраїнського проєкту «Підтримай дитину».

Про це повідомляє інтернет-видання “БУГ”.

Вище командування закликало військову частину взяти участь у даному соціальному проєкті з метою морально-психологічної підтримки військовослужбовців та членів їх родини. Мета проєкту – зобразити суть жінок, які служать у ЗСУ. Вони водночас захищають свою країну, але є берегинями роду. Вдома на багатьох із них з нетерпінням чекають маленькі діти. Кожна з них різна й неповторна, вони можуть читати казки малечі, але, якщо знадобиться – візьмуть до рук зброю, бо захищають найдорожче…

До організації зйомок військові запросили журналістів БУГу. Головну роль матері-берегині зіграла директор Культурно-мистецького центру Володимира Оксана Спольська. Її одягнули у військові форму, дали бронежилет та справжній автомат.

Зйомки проходили у бліндажі на території військової частини, його задекорували дитячими малюнками, іконою, свічками та польовими квітами. Умовою проєкту було прочитати українську народну казку – обрали “Незабудку”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут