У Міжнародний день захисту дітей у культурно-мистецькому центрі відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Я і мій Герой». Нагороди від спонсорів вручила ідейна натхненниця конкурсу, директорка дитячої художньої школи ім. М. Рокицького Катерина Юрчук.

Про це повідомили на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Нагадаємо, що конкурс дитячого малюнку тривав з кінця квітня до 20 травня. Усього до розгляду журі було представлено 72 роботи. У підсумку визначені переможці у трьох вікових категоріях: 6-8, 9-11, та 12-15 років. У кожній з категорій по три призові місця. Окрім малюнків, діти презентували і роботи у жанрі комп’ютерної графіки, які також були відзначені журі додатковими призами.

Вітаючи переможців конкурсу, Катерина Юрчук зазначила, що журі важко було визначити найкращих, адже усі роботі талановиті та пронизані любов’ю до воїнів-захисників. До слова, від початку війни вихованці художньої школи намалювали уже сотні малюнків, а також виготовляли янголів-оберегів, які надіслали військовослужбовцям на передову на знак підтримки. За це директорка школи подякувала батькам, які виховали маленьких патріотів.

Привітав учасників конкурсу і начальник відділу культури та мистецтва Анатолій Сурмик, який зазначив, що кожен з них є справжнім переможцем, адже усі малюнки випромінюють щирі дитячі почуття та прагнення якнайшвидшої перемоги.

Усі учасники конкурсу отримали на згадку подяки та приємні подарунки. А роботи переможців, які посіли перші місця у своїх вікових категоріях, будуть невдовзі надруковані та розміщені на великому рекламному біл-борді. А поки що роботами юних художників можна помилуватися, завітавши на виставку у фоє КМЦ.

    

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут