Знову скорбота огортає громаду, адже надійшли чергові сумні звістки про загибель наших захисників. Днями попрощаємось із володимирчанами Сергієм Протасовим, Андрієм Лавренюком та уродженцем Дніпропетровщини Вадимом Івановим.

Про це повідомили на сторінці міського голови Володимира.

Старший солдат Сергій Протасов, який служив у ЗСУ за мобілізацією, на жаль, помер на полігоні від важкого захворювання. У 46-річного чоловіка у Володимирі залишилась сестра.

38-річний військовослужбовець Андрій Лавренюк – колишній вчитель математики Галинівської школи, у 2014 році був мобілізований до війська, а з початку повномасштабної війни у лютому знову став на захист нашої держави. У Андрія Лавренюка залишилась дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Головний сержант взводу управління ППО Вадим Іванов також був призваний до війська за мобілізацією. Після початку вторгнення росії в Україну переїхав з рідного Дніпра на Волинь у село Дігтів, проте уже 2 березня вирушив до військкомату. У 39-річного чоловіка не лишилось рідних, батько мешкає закордоном, тож прощатимуться із Вадимом Івановим у селі Дігтів, яке стало його останнім домом.

Висловлюю щире співчуття рідним та близьким загиблих. Вічна пам’ять та слава Героям!

Про день і час прощання із військовослужбовцями повідомимо згодом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут