У Володимирі оголосили конкурс на встановлення літніх торгових майданчиків у парку “Слов’янський”. Про це повідомляють на сайті міської ради. 

30 травня у залі засідань Володимир-Волинської міської ради відбулася комісія з організації та проведення конкурсу на право встановлення відкритих літніх майданчиків та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного призначення сезонного характеру для здійснення підприємницької діяльності на території парку «Слов’янський» у м. Володимирі з 15 червня по 15 жовтня 2022 року включно площею до 30 кв. м відповідно до рішення виконавчого комітету міської від 26.05.2022 року №177.

Тож в результаті засідання було визначено наступні умови конкурсу:

Прийом документів для участі в конкурсі проводиться з дня опублікування оголошення на офіційному сайті міської ради до 16:00 год. 7 червня 2022 року.

Конкурс відбудеться 8 червня 2022 року о 15:00 год в нижньому залі Володимир- Волинської міської ради (вул. Д. Галицького, 5, м. Володимир).

Усі документи на участь у конкурсі подаються безпосередньо заявником – фізичною або юридичною особою, їх уповноваженим представником.

Перелік документів для участі у конкурсі:

заява на ім’я голови конкурсної комісії;

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

для учасників, які є юридичними особами: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; копії установчих документів;

для учасників, які є фізичними особами: копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

асортиментний перелік продукції, що планується реалізовувати та її максимальна роздрібна ціна;

перелік креативних послуг, які планується додатково надавати та їх вартість (майстер-класи, розіграші, лотереї, конкурси, тощо);

перелік електричного обладнання, що планується встановити та його максимальна потужність;

інформація про естетичне оформлення Літнього торговельного майданчика (освітлення, оздоблення, наявність столиків та їх кількість, тощо).

Під час проведення торговельної діяльності забороняється:

  • Реалізовувати тютюнові вироби, алкогольні, слабоалкогольні напої, вино та пиво, безалкогольні напої в скляній тарі, продовольчі та кондитерські фасовані товари (подарунки), що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або минув, а також тих, що придбані без відповідних документів (сертифікатів, посвідчень якості тощо).
  • Використовувати дрова (окрім деревного вугілля) для приготування страв на мангалі.
  • Самовільно встановлювати інші пересувні тимчасові споруди в межах виділеної площі для Літнього торговельного майданчика.
  • Транслювати російськомовний контент.

Інша інформація:

Переможці конкурсу самостійно облаштовують Літні торговельні майданчики, підключають та оплачують вартість електроенергії, щомісячно сплачують до місцевого бюджету орендну плату за користування місцем, укладають договір з КП «Полігон» на вивіз твердих побутових відходів.

Документи потрібно подати у відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету міської ради (вул. Д. Галицького, 5, каб. №10).

Більш детальна інформація за телефоном: 0800333262, 0936328506.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут