27 травня міський голова Ігор Пальонка провів нараду з перевізниками, які обслуговують маршрутний транспорт у Володимир-Волинській громаді. 
Як зазначив очільник громади Ігор Пальонка, питання перевезень нині одне з найболючіших у громаді, особливо у сільських населених пунктах, адже саме цю проблему порушували у кожному селі під час нещодавніх виїзних прийомів.
Про це йдеться у повідомлені на фейсбук-сторінці Володимир-Волинської громади.
Причина зняття багатьох автобусів із рейсів – підняття удвічі ціни на пальне та його постійний дефіцит, зазначили перевізники Михайло Тищук, Ігор Павловський та Василь Собчук. Відтак тариф, який і без того планували переглядати іще до воєнного стану в країні, нині абсолютно економічно необґрунтований, через що здійснювати перевезення стало збитково. Як наслідок – з 17-ти автобусів у громаді зараз їздять лише 13 транспортних засобів.
Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук поцікавився розрахунками пального та його складовою у тарифі. Якщо раніше вартість пального була закладена у розмірі 28 гривень за літр, то нині перевізники купують його за 56 гривень. Тож нині гостро постала потреба у перегляді діючих тарифів.
Орієнтовно всередині червня у громаді розглянуть приведення тарифів на маршрутні перевезення до економічно обгрунтованого показника. До слова, на такий вимушений крок планують йти і в інших містах Волинської області.
Обговорили під час наради і розроблення нових графіків перевезень, про які мають бути поінформовані жителі, а також впровадження електронних квитків у маршрутках громади. Окрім цього, порушили перевізники і проблему інтенсивності руху маршрутів, адже деякі з них курсують за схожим напрямком з невеликим інтервалом, через що водії конкурують один з одним, намагаючись першими забрати пасажирів із зупинки.
Проговорили на нараді і пільгове забезпечення пасажирів маршруту, що прямує до дачних масивів, а також питання 21-ї маршрутки, яка раніше заїжджала до Устилуга, проте зараз підприємець категорично відмовляється здійснювати таке перевезення через економічну недоцільність.
Насамкінець міський голова подякував підприємцям, які у такий важкий для країни час, попри усі проблеми, продовжують працювати, а також висловив сподівання, що підняття тарифів стимулюватиме до більш якісного надання послуг, в тому числі і для жителів сільської території. Також Ігор Пальонка наголосив, що здійснювати компенсацію витрат за пільгове перевезення тепер є можливість щомісяця, а не раз у квартал, як раніше. Тому це теж може бути додатковою підтримкою для підприємців.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут