З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну різко погіршилося ставлення українців до країни-агресора: зараз 92 % опитаних ставляться до рф погано і лише 2 % – добре.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 13-18 травня.

Зараз уже лише 2 % громадян добре ставляться до росії, у той час, як 92 % – погано. Утім важливо розуміти, що 2 % – це близько 500 000 осіб, тобто достатньо істотна кількість в абсолютному вимірі все одно зберігає попри очевидні факти позитивне ставлення до агресора.

Соціологи також зазначають, що серед респондентів, які на початку лютого мали погане ставлення до Росії, 97 % продовжують його мати, а 3 % зараз обрали варіант «важко сказати».

Кардинальною є зміна поглядів тих, хто мав добре ставлення до росії, і тих, хто мав невизначене ставлення до неї. Так, 80 % тих, хто раніше добре ставився до росії, тепер погано ставляться до неї. Менше ніж кожен десятий зберіг позитивне ставлення до росії, хоча ще 12 % вирішили зараз відповісти «не визначилися».

Серед тих, хто мав невизначене ставлення до росії, 97 % зараз уже погано до неї ставляться.

У всіх регіонах України абсолютна більшість жителів погано ставляться до росії, зокрема, на Півдні 90 % погано ставляться, на Сході – 85 % (у той час, як на початку лютого, відповідно, 45 % і 53 % добре ставилися до росії). Відносно найбільше продовжують добре ставитися до росії на Сході – 4 %.

Абсолютна більшість громадян – 82 % – які продовжують проживати на окупованій після 24 лютого території, негативно ставляться до Росії, і лише 6 % позитивно ставляться до неї.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут