У місті Стрий Львівської області священника УПЦ так званого московського патріархату Володимира Мандзюка облили зеленкою під час служби.

Про це повідомив релігійний оглядач Іван Петрущак на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Почались випадки самосуду. На фото священник УПЦ МП із Стрия Володимир Мандзюк, якого обурені люди облили зеленкою. І це тільки початок», – написав Іван Петрущак.

Оглядач додає, що в УПЦ (МП) будуть стверджувати, що священник постраждав за Христа та віру православну.

«Але це маніпуляція. Він постраждав за російську православну церкву і за те що досі належить до неї. Не знаю всіх деталей, але судячи по зеленці, то певно казав щось таке, що місцевим не дуже довподоби», – додав Іван Петрущак.

Голова місіонерського та видавничого відділів Мукачівської єпархії УПЦ МП, редактор єпархіального журналу «Православний літопис», референт архієпископа Мукачівського і Ужгородського УПЦ МП та протоієрей Василій Юрина прокоментував інцидент у себе на сторінці у Фейсбуці.

«Подивіться, що робить нелюдь, яка рахує себе націоналістами. В цій державі давно не має права, закону, свободи, тому і сталася ця війна», – написав він.

Іван Петрущак підкреслює, що московська церква досі намагається виправдати війну росії проти України.

«Священник УПЦ МП повністю повторив путінський погляд на Україну. Саме російські загарбники вважають, що в Україні безлад і владу захопили «Київська хунта» у 2014 і тому подібне», – написав Петрущак.

Оглядач додає, що ця ситуація навряд послужить конструктивному діалогу і об’єднанню.

«Мені шкода цього нещасного, але я думаю, що ніхто б його і пальцем не чіпав, якби він покинув структуру, на руках яких є кров», – підсумував Іван Петрущак.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут