Україна розуміла, що росія готується до повномасштабної війни, але до кінця ніхто не знав, що відбуватиметься.

Про це сказав Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю з нагоди третьої річниці інавгурації, яке транслювали в ефірі інформаційного марафону «UAразом», повідомляє Укрінформ.

«Ми розуміли, що відбувається підготовка та чи інша. Обсяг, чи об’єм, чи нахабність того, результат чого ми побачили з вами, ніхто не розумів до кінця. Одна справа, коли ти розумієш, що з боку білорусі напевно підуть танки, а інша справа, що росія піде крізь білорусь на тебе. А інша справа, коли конкретно з білорусі летять ракети. Така різниця, здається, що невеличка. Попереджали, були меседжі, що з того боку може початися технікою наступ. Але різниця велика… Тому до кінця, що відбувається, ніхто не знав», – сказав Зеленський.

За його словами, всі готувалися до різних заходів, в України була своя підготовка, у різних держав була своя підготовка і попередження. Але, він зазначив, що більше деталей, якими володіла Україна, ніхто не знав.

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення. США, ЄС та інші країни ввели та продовжують запроваджувати санкції проти росії.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут