Колишнього заступника начальника Волинської обласної військової адміністрації підозрюють у сприянні в незаконному переправленні за кордон військовозобов’язаних. Про це пише Вісник і К.

Мова про Андрія Ярмольського, якого зі скандалом звільнили минулого місяця нібито через зловживання з гуманітарними вантажами.

Однак, як випливає з повідомлення прокуратури Волинської області, нині претензії до колишнього чиновника дещо змінилися.

Керівник Волинської обласної прокуратури Віктор Тимчук повідомив екс-заступнику начальника Волинської обласної військової адміністрації – керівнику Координаційного центру області на період дії воєнного стану про підозру у службовому підробленні та сприянні, з використанням службового становища, у незаконному переправленні осіб через державний кордон України (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 332 КК України).

За даними слідства, посадовець видавав завідомо неправдиві офіційні документи – листи, із зазначеною у них недостовірною інформацією про мету виїзду військовозобов’язаних чоловіків у Республіку Польща – нібито для доставки гуманітарного вантажу.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут