У Вінниці 25-річний тотально незрячий Олексій Карплюк самотужки виховує немовля. Дружина померла від серцевої недостатності. Хлопець змушений співати у громадському транспорті, щоб заробити дитині на харчування. 

Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної організації “Українське товариство сліпих”.

Дружина Анастасія померла від гострої серцевої недостатності після пологів. Дочці Тетянці – п’ять місяців. Олексій дбає про неї разом із бабусею, також Тетяною. Родині потребує підтримки.

“Свого житла ми не маємо, орендуємо. В зв’язку із напливом вимушених переселенців до Вінниці ціни на оренду піднялися, і власниця нашої квартири також вимагає збільшення платні. На оренду житла ще за попередніми цінами уходила вся моя пенсія, яка залишається незмінною. Аби допомагати дивитися за дочкою, моя мама була вимушена звільнитися із непоганої роботи і переїхати до нас. Тому коштів на життя нашій родині не вистачає”, – каже Олексій Карплюк.

Незрячий хлопець вже два роки стоїть на обліку у міської влади на отримання державного житла. Але добре розуміє, що найближчим часом його чекати не варто.

“Якось до нас приїздили волонтери із продуктами. Можливо, якась волонтерська організація допоможе нашій родині із житлом. Взагалі без підтримки виживати нам складно і постійно стає ще складніше”, – наголосив хлопець.

Щоб звести кінці із кінцями, незрячий регулярно співає у трамваях, просить пасажирів допомогти. Ці кошти йдуть на дитяче харчування для немовляти тощо.

“Коли моя мама працювала, вона допомагала фінансово. Зараз такої можливості немає. На дитину від держави отримую 860 гривень. Цього, зрозуміло, замало. Тому намагаюся підробляти, як можу. Не лише співаю у громадському транспорті за підтримки друга, який носить музичну колонку. Але й пишу пісні на замовлення (зазвичай, на День народження). А за освітою я взагалі масажист”, – зауважує незрячий батько.

Родині незрячого можна допомогти, скинувши кошти на рахунок “ПриватБанку”: 4149 4993 8365 4520.

З усіх питань довідки за телефоном: 098-342-00-48 (Олексій).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут