12 травня відбулось засідання експертної комісії щодо розгляду кандидатур на виплату грошових винагород спортсменам та тренерам Володимир-Волинської міської територіальної громади з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

Про це повідомили на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Згідно рішення виконавчого комітету від 28.02.2022 з метою стимулювання успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях спортсменів та тренерів нашої громади було призначено одноразові грошові допомоги у розмірі від півтори до семи з половиною тисяч гривень. Серед кандидатур, що висунуті на отримання грошової винагороди:  Анна Лозовицька (п’ятиборство), Владислав Балакін (стрибки у висоту), Наталія Нікітіч (вільна боротьба), Анна Клим’юк (лижні перегони для осіб з порушенням слуху), Каріна Мелех (бокс).

Також грошовими винагородами будуть нагороджені і тренери ДЮСШ та МЦФЗН “Спорт для всіх” Михайло ЗахарченкоВіталій ПетрукЛеонід КаркушевськийВалерій Рудись та Юлія Семко. Суми виплат коливатимуться від 600 до 3750 гривень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут