На вулиці Зимнівській проводяться роботи у рамках заходів з благоустрою у громаді. Про це повідомляють на сайті міської ради.

На жаль, коштів на продовження ремонту цього року з державного бюджету, швидше за все, не надійде, тому міський голова Ігор Пальонка дав доручення управлінню інфраструктури розробити план заходів щодо впорядкування території даної вулиці, після чого комунальні служби та підрядні організації приступили до виконання робіт, щоб виправити недоліки власними силами.

Вже третій день поспіль місцеві підрядники займаються вивезенням великогабаритного сміття, залишків бордюр, асфальтних брил, вирівнюванням узбіч та вимощенням заїздів щебеневою сумішшю до заїздів зупинок. Проводиться також підготовка до підключення вуличного освітлення, яке працівники КП “Полігон” планують під’єднати до місцевої мережі освітлення.

Як і всі жителі громади, мешканці вулиці Зимнівської заслуговують на комфорт та безпеку, тож міський голова Ігор Пальонка пообіцяв тримати дане питання на особистому контролі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут