Журналісти-розслідувачі виявили в росії 66 таборів для примусово депортованих українців.

Про це повідомляє британське видання iNews.

Табори розташовані у колишніх радянських санаторіях та інших подібних об’єктах у Сибіру, на Кавказі, за Полярним кругом і на Далекому Сході.

Журналісти видання з’ясували, що так звані пункти тимчасового розміщення (ПВР) включають десятки санаторіїв і колишніх дитячих таборів, як мінімум один центр «патріотичного виховання» і навіть колишнє звалище хімічної зброї.

Табори для депортованих українців простягаються через безкраї російські степи й 11 часових поясів над Уральськими горами від Бєлгорода на заході до віддаленого півострова Камчатка на краю Тихого океану і Владивостока в кінці Транссибірської магістралі.

Точно журналісти дізналися про існування таборів у таких регіонах:

півострів Камчатка – 10 осіб в гуртожитку Камчатського індустріального технікуму в Єлізово;місто Находка, Приморський край, – 300 осіб, включаючи 86 дітей. Це був третій поїзд з українцями, який прибув за кілька днів. Місцеві ЗМІ писали, що в чотирьох сусідніх містах відкриваються 14 таборів, що вміщають до 1350 осіб;Сахалін – 20 осіб;біля міста Ульяновськ – патріотичний освітній центр «Авангард» (кількість українців невідома);селище Леонідівка біля Пензи (де розташоване колишнє звалище хімічної зброї) – 600 осіб;Мурманська область – 20 таборів для українців, зокрема готель «Північне сяйво» в місті Нікель і санаторій «Лапландія» в Мурмашах (кількість депортованих невідома);Бєлгород (кількість депортованих невідома);Уфа – як мінімум один табір у місцевому університетському гуртожитку (кількість депортованих невідома);Ленінградська область – 530 осіб у таборі-інтернаті «Царицине озеро».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут