Кабінет міністрів під час засідання 7 травня визначив додаткові завдання у відбудовний період в Україні, одне з яких — цільова мобілізація.

Як повідомляє пресслужба МВС, уряд доповнив положення про єдину державну систему цивільного захисту новим пунктом, який визначає додаткові завдання у період відбудови країни.

До цих завдань віднесли:

цільову мобілізацію для ліквідації наслідків воєнних дій і надзвичайних ситуацій;ліквідацію наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження;заходи для відновлення критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення;визначення населених пунктів і районів, де потрібно провести гуманітарне розмінування, маркування небезпечних ділянок, розмінування територій;залучення міжнародної допомоги до ліквідації наслідків воєнних дій.

Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук також повідомив, що уряд передбачив можливість залучати працівників і волонтерів без фахової освіти для надання соцпослуг під час надзвичайного чи воєнного стану. Також Кабмін визначив умови призначення компенсації людям, які надають соцпослуги на непрофесійній і професійній основі, у разі запровадження надзвичайного або воєнного стану.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут