5 травня міський голова Ігор Пальонка зустрівся  з делегацією з Польщі, до складу якої увійшли представники Кеншинтського повіту.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

На зустрічі зі старостою Кентшинського повіту Міхалом Кохановскі та його колегами Артуром Анджеєвскі та Матеушем Лаховскі також були присутні заступник міського голови  Андрій Гудим та начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець.  Ігор Пальонка подякував гостям, які в непростий для України час приїхали до нашого міста та привезли гуманітарну допомогу – набори інструментів для військової техніки  та одяг для наших захисників.

У ході зустрічі з представниками  Кентшинського повіту, який уже багато років є партнером нашої громади, обговорено низку питань життєдіяльності міста в умовах війни. Подальшу співпрацю міська влада вбачає у сферах охорони здоров’я та молодіжної політики та спорту, а також  у забезпеченні наших захисників та вимушених переселенців необхідною підтримкою.

Делегати також навідалися у координаційний центр гуманітарної допомоги, оглянули місця проживання тимчасово переміщених осіб, здійснили візит до  Центру позашкільної освіти та ЗДО «Казка», ознайомилися зі станом підготовки укриттів у ТМО та його роботою в умовах воєнного стану. Окрім цього, оглянули  польські гості  МЦФЗН «Спорт для всіх» та ліцей «Центр освіти».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут